Weekprogr.

STICHTING WIJKKOEPEL GROENELAAN



WEEKPROGRAMMA VAN DE BOLDER

MAANDAG

 

09.00-17.00 :   Vrij biljarten

09.00-17.00 :  Ruilbibliotheek en zwerfboekstation voor kinderen 

10.00-12.30  : Bolderkoor (Huib van Vlaardingen 06-10223371)

10.00 -12.00 : Rollatorcheck 1e maandag van de maand

10.00-12.00 :  Creatief/Vrije expressie*

10.00-12.00 :  Naailes (Ellen Schade 020-6451559)

12.00-13.30 :  Wekelijks verse maaltijd soep

13.15-14.15:   Chi Kung*

14.00 -15.00 :  Fotoclub (J.Diets 06-25365112)

14.30-16.30  : Pilates* (2 groepen)

13.00-16.00 :  Kringloopgroep

19.00-23.30 :  Klaverjasclub de Boljassers (Jelly Maas 06-24279070)

19.45-21.45 :  Keramiek*

 

 

WOENSDAG

 

08.45-10.30 :  Wekelijks wijkontbijt voor iedereen

09.00-17.00 :  Ruilbibliotheek en zwerfboekstation voor kinderen

09.00-17.00 :  Vrij biljarten

09.00-13.00 :  Pedicure (Erin Borrie 020-6949776)

09.30-10.30 :  Aerofit 50+*

09.30-10.30 :  Meer bewegen voor ouderen*

10.00-12.30 :   Fietslessen*

10.00-13.00  : Pastelschilders (Taco 06-10223371)

10.00-13.00 : Stoelmassage (Margot Kiewied 06-21220222)

10.30-11.30: Wandelen met Tineke (met of zonder rollator)

11.00-12.30 :  Computerles*

10.45-11.45 :  Pilates*

13.30-15.30 :  Taalvijver  (taal ondersteuning voor kinderen)  (Nelly Prins 06-30135960)

13.00-15.30 :  Computerinloop

13.00-17.00  : Vrij biljarten

13.30-15.00 :  Spreekuur ouderenadviseur  (Liesbeth Voorrips 06-12705425)

14.00- 16.00 : Bridgen (Marja Wesseling 020-6457385)

17.00-19.00  : Open tafel (aanmelden bij E. Schade 020-6451559)

19.30-21.30 :  Keramiek*

 

 

VRIJDAG

 

09.00-17.00 :  Vrij biljarten

09.00-17.00 :  Ruilbibliotheek en zwerfboekstation voor kinderen

09.00-11.45 :  Hatha Yoga*( 2 groepen)

09.00-12.00 :  Kapster (Carrie Kool 020-6693366)

09.00-13.00 :  Rijbewijskeuring (2e - 4e van de maand, 06-40683173)

11.00-16.00 :  Kledingverkoop “Loes XL” (06-40027922)

12.00-13.30:   Verse maaltijdsoep van Jenifer, voor iedereen

14.00-16.30 :  Schilder-inloop **

 

 

 

 

DINSDAG

 

09.00-17.00 :  Vrij biljarten

09.00-17.00 :   Ruilbibliotheek en zwerfboekstation voor kinderen

09.00-13.00 :   Pedicure (Erin Borrie 020-6949776)

10.00-12.00 :  Sociaal Steunpunt (via Bolder 020-6471509)

10.00-12.00 :  Verkoop diepvries maaltijden

10.30-15.00:    Inloop Bolder

11.00-12.00 :  Pilates*

11.00-12.00 :  Tai Chi*  (Yvonne Hogeweg 020-6439755)

13.00-15.00 :  Tekenen/Schilderen*

13.00-15.00 :  Brei- en Handwerkclub (Er is een wachtlijst)

13.00-16.00 :  Heilige Geest Parochie 1x per maand

14.00-15.00 :  Inloop spreekuur wijkagent Hilco Kappert (1e en 3e)

15.00-19.00 :  Dr. Metha 1x per maand

19.00-23.00 :  Wapenbroeders 2de dinsdag van de maand

19.30-23.00 :  Computerclub PTCC 4de dinsdag van de maand

 

 

 

DONDERDAG

 

09.00-17.00 : Vrij biljarten

09.00-17.00 :  Ruilbibliotheek en zwerfboekstation voor kinderen

09.00-10.00 :  Conditietraining heren*

09.00-13.00 : Pedicure (Erin Borrie 020-6949776)

09.30-13.00 :  Fietsclub 1x per 14 dgn. (F. v.d Ende 020-6451081)

10.00-12.00:   Wandelen met het Rode kruis

10.00-12.00 : Meer bewegen voor ouderen* (2 groepen)

10.00-13.00 :  Huiskamergroep (Anja Ulkeman 06-13476066)

13.15-15.15 :  Keramiek*

13.00-17.00 :  Vrij biljarten

17.00-2100:    Samen koken, samen eten (ons tweede thuis)

 

 

ZATERDAG

 

13.00-17.00 :  Vrij biljarten

14.00-16.00 :  Somalische vrouwen (Raha 06-19476220)

15.00-17.00 :  Eritrese les (Gebre: gfessehazion@gmail.com )

18.00-23.00 :  Beneluxius 1x per maand  (info@debeneluxius.nl)

 

 

 

ZONDAG

 

12.00- 18.00 :  Indiaanse taal en danslessen

15.00-15.45 :  Bolder concert serie 17 febr. - 17 maart - 14 april

 

 

 

 

(Klik op het vinkje)

Mocht u vragen hebben dan kunt u bellen naar:

Wijkcentrum de Bolder, 020-6471509


*Dit zijn cursussen: via het cursusbureau kunt u daar informatie over krijgen.   (Tel. 020-5430442)


Voor meer algemene informatie over activiteiten Participe  - Amstelland :


Participe  tel. nr. 020-5430430  of  tel. nr. 020-5430450